| muksi. a întrebat:

Vreau sa va intreb daca exista piercinguri false? Vreau sa imi pun in buza sus, sub buza. Stit daca exista? Sau de unde pot cumpara? Nu as vrea sa se vada ca e fals. Deci de unde as putea cumpara online sau la magazinul respectiv... Multumesc!

23 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cu magnet sau care se lipesc. Am vazut prin targuri, dar nu par prea rezistente...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Exista. Eu am vazut niste cercei gen verigi care le puteai tine fara gaura. Sunt si cele despre care ti-au spus fetele... Le gasesti fie la magazine de bijuterii, fie la magazine cu... cercei/bratari/lantisoare/elastice de par etc...

| Antrax a răspuns:

Da, exista, eu am cu magnet si fara numai il agat.

| FoXy a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa iti pui u...
Si eu am tot in buza de sus...si crede`ma e mai bine sa fie real decat sa te trezesti cu vreun magnet inghitit.

| FoXy a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa iti pui tu...
Si eu am tot in buza de sus...si crede-a e mai bine sa fie real decat sa te trezesti cu vreun magnet inghitit.

| ViVi99 a răspuns:

Da, exista si iti pot arata cum sa faci. Ai nevoie doar de o agrafa de birou, o carioca si de un patent. Desfaci agrafa pana obtii o sarma, o pui in jurul cariocii pana faci un cerculet, apoi tai capetele cu patentul. Eu am unul in buza si vreau sa spun ca sunt multumita. daca nu ai inteles chiar bine, uite un video care sa te ajute: http://www.youtube.com/watch?v=crBwT5TJtjI Sper ca te-am ajutat:)

| ViVi99 a răspuns:

De ce sa cumperi cand iti poti face unul acasa?! Este foarte usor. EU port unul acum. Ai nevoie de o agrafa de birou, patent si o carioca. Iti dau un video cum se face: http://www.youtube.com/watch?v=crBwT5TJtjI

| deeapirsuletz a răspuns:

Pai sunt pierce-uri false, dar se pun pe buza sunt faine am avut pana sa-mi pun pierce... se gasesc prin tarabe vara pris statiuni...costa cam 3 lei.

| danukck a răspuns:

laughingda, cu magnetlaughingrolling on the floorlaughingfaci ca mine, mi-am pus cu magnet si am ajuns la spitallaughinglaughingrolling on the floorlaughing. Daca si nu vrei sa ajungibatting eyelashes. Nu-i nicio problemalaughing. Sfatul meu:fara magnet, o sa regreti ca mine dpwinking! SucceS:*! Pupu:*!

| dan00tza a răspuns:

Buna! Eu am piercing in buza de sus...nu doare si nici nu e scump la salon...nu ramane nicio cicatrice dupa! Pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stiu eu pe cineva de-al casei! Crezi daca-ti gauresti buza ai mai multe grade? Nu! Stai cuminte! Mai tarziu sa nu-ti para rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt interesata. va rog spuneti-mi un site de unde pot cumpara online sau un magazin de unde imi pot lua. multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista piercinguri false. Dr eu personal nu stiu unde...cred ca exita si online si in magazinuri speciale pentru asta. Si eu vreau sa intreb la ce magazin se gasesc piercinguri false de buza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am cu magnet si l-am cumparat de la un magazin. Eu il am in limba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, sunt destul de rare, e mai simplu si mai sigur sa-ti faci unul real, ce sunteti batuti in cap, nu exista cu magnet, cine ar scoate pe piata chestii periculoase pentru inghitit, mai ales ca magnetul sta in gura tot timpul. Plus de asta e mai indikat sa fie din plastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai puta lua unu de la un magazin cu detote cum zice si pshioloaga e cu magnet si care se lipesc eu te sfatuiesc sa iti pui unu real e mai calumea eu am 2 unu in limba si unu in buza
e foarte placuta senzatia merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred sa-ti pui unul real! Eu am in buza si in nas real si e foarte frumos si cool! Fa-ti si tu real, dar de ce nu-ti pui real? Ca nu prea doare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur lucru am de intrebat... Dc ajungi la spital daca iti pui de alea cu magneti? Le inghiti?:O... Oricum nu poti sa le inghiti ca nu le tii mereu in gura.no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu mi-am cumparat de la mare si sunt foarte dragute sunt doua au costat in jur de 2 lei si nu sunt cu magnet ci se prind.par foarte reale cand mi'l pun toata lumea crede ca e adevarat sunt chiar dragute si e imposibil sa iti cada pentru ca se prind destul de bine.parerea mea e sa iti cumperi din acestea pentru ca nu o sa-ti para rau... sper ca te'am ajutat.

| gabby77 a răspuns:

Eu am cu magnet dar in buza nu tine magnetul e prea mic poti sa il pui numai in limba. Gasesti la magazinele cu cercei normali.

| Stoian_Bianca_1980 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=DUrzZPUDYxs Poti sa iti faci acasa si poti sa vezi in clip cum sa iti faci.

| SmileBitch a răspuns:

Http://www.bestial.ro/......l%29.html. Heii. aici ai sa gasesti ce vrei. :D

| muksi. explică:

Pai si de unde pot cumpara online?