| Theeeeeeo a întrebat:

vreau si eu niste filme superrrr de groaza

7 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

SAW (in special ultimele parti: 5, 6, 7)
Exorcism of Emely Rose

| PredatoR a răspuns:

@Gabriel1299 Alea ti se par de groaza?laughing am vazut si eu filmele alea, sunt SF nu groaza. Daca la alien n`ai putut sa dormi, atunci uitate la alea pe care le-am recomandat eu... nu mai dormi tot anullaughing

| LissLiss a răspuns:

Uite niste filme bestiale! De groazalove struck :
-Paranormal Activity 1/2 ( am vazut doar prima parte.deci sincera sa fiu...cateva nopti dupa aceea nu prea am dormit! este super de groazalaughing ceea ce nu am mai indraznit sa ma uit la partea a 2'a! )
-Laid to rest
-Grudge 1/2/3
-The hills run red
-House of wax
-The chainsaw massacre texas
-Tintuitorul
-Scary movie

| ZapaciLaa a răspuns:

Tarata in Iad. Wow ce aiurea a fost ...Brr

| BogdanFnky a răspuns:

Shutter, Friday The 13th.

| GΛБЯłΞŁ a răspuns:

Alien, Aliens, Alien 3, Alien 4. Dupa ce m-am uitat la astea nu am mai putut sa dorm.

| Theeeeeeo explică:

Am vazut si eu Alien 3 aseara si nu mi s-a parut de groaza era scarboss. laughing Eu vreau filme de groazaa care sa ma speriee rau de tot. Shutter l-am vazut si nu mi s-a parut cine stie ce. Si mai vreau daca se poate niste comedii bune. :d Va pup :* dau funda si vot.