| dianaaa3 a întrebat:

vreau si eu niste pareri sfaturi cum sa imi prind parul, il am destul de lung aproape pana la fund, dar anul trecut in vacanta m`am tuns in scari dar nu exagerat daca o da dati la profil am hi5`ul pus,... mai tot timpul il tin prins in coada si cateodata il tin desprins. si m-am plictisit sa-l mai prind asa, nu vreau sa ma tund am asteptat in jur de 5 ani sa-l am asa lung imi creste foarte greu...

Multumesc! Cea mai frumoasa coafura are funda, frumoasa dar in acelasi timp sa o pot si face in parul` meu :X.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impletit e cel mai bine