| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase si finue pentru fete?

Răspuns Câştigător
| UnZambetTeRog a răspuns:

Pot sa iti dau eu un fisier intreg daca vrei. Da-mi un raspuns pe privat si ti le trimit acolo.
Pup

| Lorenushh a răspuns (pentru UnZambetTeRog):

Vreau si eu poti sa imi dai?

8 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC
Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
Let me feel it, i wanna touch your skin.let me kiss it, i wanna taste the sin
zambeshte.maine s-ar putea sa fii stirb.big grin
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
Am invatat sa zambesc cand eram trista si lacrimile mele nu se mai opreau am invatat sa uit si sa iert dar imi este foarte greu sa nu ma gandesc la tine...
SCOALA =INCHISOARE CATALOG=ZEU CUMINTENIEI CARNET DE NOTE=NEBUNIA ELEVINOR PROFESORY =OAMENI CARE N-AU CE FACE CALSA=INCHISOARE VIETII DIN KARE NU MAI IESI PANA LA 19 ANI KAND PLECI DIN KALSA AIA IN ALTA
I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!
daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin
Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.
Voi radeti de mine ca sunt diferit, eu rad de voi ca suntei toti la fel.

Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata laughing
După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu

| AddaXD a răspuns:

Buna!
Gasesti o gramada de statusuri pe www.statusi.ro [ aici sunt statusuri de mai multe tipuri]
Pa!

| frumusik96 a răspuns:

• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei"? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal!
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa……. saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Cine esti vere!
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.statusuri.org/

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| CezaraStropsa1995 a răspuns:

Mi-e dor de` multe:-s. Mi-e d0R sa nu caut motive de acele zile lipsite` de ganduri negativecrying.
Spune-mi acum, sentimentele dor? O sa plangi? zbor catre nori, mi-am luat ramas bun. si ma ïnalt usor usor
Cred ca o sa.i fac mereu conceSii. Caci e un puSti dragutS` si cu impreSii.Ai patit ceva. e varZa mintea ta. E incredibil!
a gresit.o judeci.insa gandeste`te bine.nu vei mai avea timp sa o iubesti! si ve`tsi ramane amandoi doar cu amintiri...

•...Imi place să gresesc, caci nu prea mult gandesc.copilaresc, traiesc, imi cer scuzee.multsumesc! :

Sper ca te-am putut ajuta big hug