| xFakeSmilex a întrebat:

Vreau si eu sa imi recomandati pagini de facebook cu accesorii. Cele mai frumoase primesc funda!

4 răspunsuri:
| maddonut a răspuns:

Nu stiu de ce nu ma lasa sa postez pagina de Fb, asa ca voi pune un link la cea de blog: http://gilded-feathers.blogspot.ro/
Pe blog vei gasi in dreapta o casuta cu pagina de fb

| asladyblue a răspuns:

Accesorii HM, Accesorii Si Bijuterii, Kikistyle Accesorii, Mia Stilo Accesori, Accesories and Watermelon CO. (Toate pagini de Facebook) Sunt unele din cele mai frumoase. Sper sa.ti fiu de ajutor