| vanessavane a întrebat:

Vreau si eu un site/facebook unde sa gasesc sosete de firma (nu neaparat originali) si ieftini pana in 5 lei. Am vazut pe internet dar expirase anuntul. Daca stiti undeva unde mai este valabil va rog spuneti-mi. As vrea D&G in special. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Daca vrei originale uite aici, sunt la set http://www.minipret.eu/sosete/

| Hermaniona a răspuns:

Du-te la un magazin online adidas sau nike
un prieten a gasit la 8 lei

| vanessavane explică (pentru Hermaniona):

As fi dorit firme gen D&G, Versace, Armani... dar oricum multumesc pentru raspuns!