| Ruxuuuxu a întrebat:

Vreau un cont cu parola pe "Lady popular" cu multi bani, diamante, haine, nivel foate mare.Va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti mai multe conturi la nivelul 5 si nu cheltuii baniisi iti trimiti singura bani pe contul dorit prin provocari. Cam 2500, pentru ca ai si 8 diamante in conturile de incepatoare. Si cand trebuie sa iti iei haine la nivelul 2 sau 3 ia-ti doar trei chiloti de 5$ din categoria lenjerie.

6 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Fa-ti singura si nu mai cere la altul

| JadeMallow a răspuns:

Chiar crezi ca si'ar da cineva accraised eyebrows pentru o funda
lol

| blueblood30 a răspuns:

Doamne fersete sti ca da daca vrei diamante trebuie sa dai bani. Asa ca nimeni nu o sa - si dea contul pentru cineva. Sunt de acord cu SweetMaria

| Nataliaa25 a răspuns:

Fa multe conturi trecele pana la nivelul 5 si dupa 100 de zile trecele pe un cont care iti place mult si in 100 de zile te-ai jucat pe el

| Nataliaa25 a răspuns:

Fa multe conturi trecele pana la nivelul 5 si alegeti unul care iti place mult peste 100 de zile vei primi 200 de diamante pe fiecare cont si timp de 100 de zile vei trece contul care iti place cel mai mult la nivel mare

| Georginica12345 a răspuns:

Lol....pentru o funda? laughing crezi ca suntem prosti ....parca funda nu o pot lua la alta intrebare