| ana11111111 a întrebat:

Vreu niste statusuri cu te iubesc inimioare... sper ca atii inteles.care sun cele mai multe si cele mai frumoase fundita:*

Răspuns Câştigător
| AfinăFrez a răspuns:

Tal vez usted la ha visto dígale, que eu siempre la adoré y que nunca la olvidé. Y dígale tambien que sólo junto a ella puedo respirar.

•Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând.

Abia acum incep sa simt ploaia rece, si-aud aceeasi voce care spune : " Lasa; totul trece `! "

Asa e si va fi mereu`, 0 fata buna langa un baiat rau`.

Si n-am sa uit niciodata peste cate am trecut. Si n-am sa renunt niciodata sa lupt.

• Ai simtit vreodata cum e sa cazi in gol? Pe drumul care l`am parcurs mi s`a parut usor.straight face

Și îl văd, dar e departe, îl văd în poze că în realitate nu se poate.

"Numai am puterea de atunci, atunci eram 2/N-am nevoie de tine, dar am nevoie de noi."puppy dog eyeslove struck!

•Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!sad

Cand vine vorba de iubire, baby, spune-le ca ma ai pe mine love struck!

Chiar daca el nu o sa te mai sune sa iti zica 'noapte buna' am o sora care ma suna, sa-mi spuna ' Fata, tu esti de 100 de ori mai buna!

Las totul in urma, sa se inece'n fum.Ma bucur ca sunt fericita acum.

Astea le am eu, sper sa-ti placahappy.