| anyta999 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri cu inimioare, te iubesc. sper ca ati intles. Cele mai multe si cele mai frumoase fundalove struck. puup

Răspuns Câştigător
| 23DiaDia a răspuns:

Daca as fi de gheata ai vedea cu ochii tai cum ma topesc cand imi zambesti,dar bine ca nu sunt, pentru ca altfel m'as fi topit deja

VISEAZA la ceea ce vrei sa VISEZI.
DU'TE ACOLO unde vrei SA MERGI...
FII ceea ce vrei SA FII.
ai doar o viata si o oportunitate pentru a face tot ceea ce vrei sa-ti propui...

daca pierd in viata totbig hug
de maine sa fiu sarac
daca tu esti langa mine
eu ma simt cel mai bogat:*:*:*:*:X:X:X

daca luna ar iubi noaptea la fel de mult cum te iubesc eu pe tine, atunci soarele nu ar mai rasari NICIODATA!

Erea in casa,
Afara ploua,
Ea nu stia
Ca el o insela,
iar cand a aflat
A suspinat, s-a suparat
s-a saturat de tot
ceea ce a aflat...

Atunci ea s-a gandit
Sa-si ia viata...
A mers.si-a luat o lama
si sa taiat sad
sangele-i curgea
ea in continuu suspina
iar in sfarsit
s-a adevarit
ce isi dorea:
SA MOARA EA!

El cand a aflat
a regretat, ca din cauza lui
ea a murit in chinuri...
acum se intreba:
dc doamne am facut asa ceva?
intr-un sfarsit
a mers la ea,
si-a cerut scuze
iar ea din cer a auzit
si l-a iertat ca a gresitbig grin

era odata o fata care avea numai fite in cap si un baiat o iubea iar el nu stia ca ea nul iubeste.intr-o zi fata i-a spus baiatului sa mearga cu ea acasa pe drum i-a spus ca nu il iubeste si rea sa o lase in pace iar baiatul i-a dat un biletel i-a zis sa il deschida dupa ce vor trece podul. dupa ce au trecut podul un tir la calcat pe baiat fata a deschis biletul si a ramas socata pentru ca pe bilet scria "FARA DRAGOSTEA TA AM SA MOR"

Hai sa ne impartim lumea.luna mie, stelele tie., oceanul mie.Dar mai bine totul tie si tu mietongue

Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit happy si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger!

tu nu mai ai demult cheia inimi mele caci ai pierduto si acum ai ramas prizonier in inima mea pentru vecie te iubesc

Don`t love 1, don`t love 2, but love the 1 who loves you!

du-te pasare in zbor,
la iubita mea in dormitor,
si spune-i sa se trezeasca
si la mine sa se gandeasca

Ma ratacesc in privirile tale... Poti te rog frumos sa imi dai o harta? Poti sa imi dai te rog iubire?

mergea incet cuprinsa
de teama
dorea inca o data
sa il mai vada
vroia pentru o secunda sa il stranga
in brate
sa'i explice secretul fericirii
ce'i statea in fata

insa lui nu'i pasa
de durerea din inima sa
stia ca va fi mereu o alta "ea"
pentru care el isi va da viata

amandoi se iubeau
o lume pentru ei vroiau
dar el s-a resemnat
a o mai iubi a refuzat!

Esti frumosa .stiu.esti simpatica.stiu.
te iubesc de nu mai pot. stii?:*

fiecare zambet de al tau ma ajuta atunci cand mi-e greu iar ochii tai caprui imi dau puterea sa merg mai departe

Si Ingerii Sunt Gelosi Pe Mine love struck Ca Eu Acum Dorm Si Te Visez Pe Tine love struck :*

Cate stele vor muri fara sa simt?
Cata vreme va trece fara sa te ating?
Cate strigate de dor se vor pierde-n vant?
Cate zile voi trai cu tine-n gand?!

O DRAGOSTE IN VIS UN SUFLET APRINS
O drAGosTE in realitate un suflet de moarte
o dragoste de foc un suflet ars in foc
o dragoste mereu in sufletul meu

din nimic noi am creat ceva.iar acum din totul noi am ramas cu nimic.inca te iubesc si nu glumesc.

iubesc un baiat fermecator si cel mai frumos. daca vreodata sar desparti de mine voi suferi mult.il iubesc si mereu il voi iubi sper ca team putut ajuta:*

1 răspuns: