| Vögeln a întrebat:

Buna!:-*
Vreu sa ma imbrac la banchet cu o costumatie in genul acesta-eu o am pe ultima http://tatianaernuteanu.com/2010/05/29/fusta-cu-volane
Cu ce papuci as putea sa o port? Care credeti ca sunt mai potriviti?
Va rog sa alegeti din seria de pe site.:)
Merci mult. pup si fundita celui mai bun raspuns:-p

Răspuns Câştigător
| adrianasparrow a răspuns:

Salut. Deci cu care domn. e imbracata nu prea merg, ar merge super cu pantofii de sus (in susul pozei). Vor sta super. Iti sugerez sa-i cumperi(pai nu anume pe acestia dar cam asa model). Eu i-as combina astfel acea fusta cu acesti pantofi.
Sper ca ti-am fost de folos.
Fundita?:*:*:*

1 răspuns:
| Ramonika_5243 a răspuns:

Daca tot vrei papuci ia-ti niste slapi de plajarolling on the floor