| mirela_1694 a întrebat:

vroiam sa va intreb daca ati folosit instyler? daca DA cum e? indreapta, onduleaza bine? isi merita banii? arde parul?
MeRsii.
:*

2 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Parul nu il prea arde. Mi se pare o placa foarte buna. O am de 4 ani si nu s-a stricat niciodata. E buna si pentru indreptat, si pentru ondulat happy

| black1black1 a răspuns:

Eu cred ca parul il arde oricum, un fel nu ceara ca celelalte placi dar totusi cate oliaca cate oliaca o face...dar placa e buna buna