| Fury a întrebat:

A folosit cineva Instyler? (stiti acel aparat de la teleshopping care zice ca indreapta/da volum parul care are un cilindru rotativ si niste peri aliniati)
http://www.getinstyler.com/
De la cei ce l-au folosit as vrea sa stiu daca rezultatele sunt de durata si intr-adevar nu deterioreaza parul. In reclama zice ca il transforma din aspru in moale.
Se merita sa dau banii pe unu' din asta? Intr-adevar este mai bun si mai sanatos pentru par decat placa de intins parul? Cam cat dureaza pana cand parul se onduleaza/se increteste din nou dupa ce a fost indreptat?

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu se merita a folosit o colega si nu a observata nici o schimbare la parul ei tu crezi ca daca ei zic ca e bu e chiar asa? eu nu ei vor numai sa faca publicitate pentru ca oameni sa le cumpere produsele

Răspuns utilizator avertizat
| anna_5786 a răspuns:

Pare bun, incearca si tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face magii dar e mult mai buna ca placile obisnuite. pretul mi se pare cam exagerat dar se gasesc pe alte site-uri la preturi mai onorabile. http://www.pretulverde.com/......tyler.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai folosit In Styler sa ne spui si noua cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ai folosit pana la urma instyler? Daca da, da-mi si mie te rog un mail la adresa : deea_funny_smart@yahoo.com, sa-mi spui si mie cum e. Chiar sunt hotarata sa mi-l cumpar. Am o placa profesionala de intins parul, am dat o groaza de bani pe ea, dar am parul mai dificil si mi-e foarte greu sa il intind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este bun, mi-am cumparat eu si acum regret ca am dat banii pe el in loc sa imi iau o placa buna pentru par. Dar pana nu vezi cu ochii tai cum este...