| LoRy_7949 a întrebat:

BunA :X am si eu o intrebare... peste cateva saptamani este Halloweenul si la schoala la ora de englza se org o mik petrecere, cu costume. Problema este ca eu nu am costum si nu stiu in ce sa ma imbrac,, ziceti-mi si mie, dati-mi si site-uri cu poze love struck Mersi daw fuunda >:

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Tin minte cand eram in liceu, mi-a venit o idee si de Halloween am organizat un Bal Mascat. Peste tot erau numai printi si printese. Dar ce-a mai tare a fost o tipa mascata in Cenusereasa. A si interpretat putin. A venit imbracata in Cenusareasa si la ora 12 noaptea a devenit o Printesa. Incearca si tu sa devii un personaj din povesti, caci faza cu tzigancile... le vedem zilnic prin Romania...

6 răspunsuri:
| Kent02 a răspuns:

Iti recomand ceva in genul acesta http://image.made-in-china.com/......F2005-.jpg e sexy si o sa atragi atentia la toti :) fetele or sa te invidieze iar baieti o sa fie in limba dupa tine :). Bafta

| andtreeaandreutza a răspuns:

Pai ca sa nu dai bani degeaba pe costume creeazati tu un costum :
PISICA)de exemplu):
-ai creion fa-ti niste mustati
-macheazate cu negru pe la ochi
-fa-ti o biluta neagra pe nas
-imbracate in negru
-vopsesteti ungiile in negru

FANTOMA:
cauta pe acasa pe la tine un cersaf alb
ia masuri si decupeazal
taie doua cercuri pentru ochi
si gata

VRAJITOARE:

fa-ti parul ciufulit rau de tot
machiazate in negru
puneti o pereche de blugi sau colanti pe tine si pe deasupra o fusta
un tricou la asorteu
si gata

te rog mult de tot funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si la noi e hallwenul si ma fac tiganca, mama mea e croitoreasa si am 34 de costume poate vrei sa vb despre asta. danieladrutu id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te poti face o printesa

| Theeo a răspuns:

în primul rândbig grin
limba română suferă la tine: nu e schoală e pur şi simplu... şcoală, roşiile nu sunt roşi, iar mic nu e mik...
legat de inspiraţie, încearcă să mai tragi cu ochiul, să cercetezi şi mai apoi să creezi de una singură.
succes

| amy3 a răspuns:

Kauta prin maal pe undeva... un magazin din asta. si vezi ce gasesti daca nu intra pe http://www.yandy.com/Shopping/products/category_19.asp cred ca o sa iti gasesti ceva :X:X:X