| adelina899 a întrebat:

Bunalove struck. Am vazut pe net un tutorial cu un fard de sprancene care are pe langa pensula 3 forme de sprancene thinking se numea essence eyebrow stylist set daca stiti despre ce e vorba imi puteti spune si mie daca e bun si de unde il pot cumpara:* sau alte astel de produse mai e si la oriflame unu` asemanator:d.

2 răspunsuri:
| AnaAnalya a răspuns:

Are si mama mea si l-a cumparat din Euromall-Pitesti, magazin Kendra, l-am vazut si pe acela de la oriflame, dar nu este chiar bun! Nu stiu exact pretul, dar nu este scump! Fundabatting eyelashes?