| Andrei0098 a întrebat:

Buna ziua! Am cumparat un tricou tommy dintr-un outlet si nu stiu sigur daca e original. Made in India. Este original?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrebi dupa ce l-ai cumparat?
E original Tommy.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil

| RobertMoon a răspuns:

Pai pune niste poze ca sa imi dau seama. Eticheta poate fi falsificata.

| nevermind1234 a răspuns:

Faptul ca este made in India nu înseamnă ca nu este original. Toate marile firme, companii folosesc mâna de lucru ieftină din țările estice. Există alte criterii in baza carora sa stabilești daca este sau nu original: calitatea materialului, a siglei sau printului sau alte date de identificare de pe etichetă