| DamienArmitage a întrebat:

am o cunostinta ce doreste sa isi cumpere o peruca mai de calitate (pretul 300 lei~) pentru a o folosi in mod uzual in viata de zi cu zi. Stiti vreun site mai de increre romanesc care are peruci ce imita intr-o mare masura aspectul parului natural?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu 300 lei nu iei nimic de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

300 lei nu este un pret mare, pe Belher.ro preturile pornesc de la 650 lei sintetice, una naturala ajungând la 3900 lei
https://www.belher.ro/peruci/1866-peruca-naturala-diana-ombre-blond.html

| Cksihja a răspuns:

Îți lași părul lung ca să faci perucă din păr natural.