| AnneGirl a întrebat:

Imi puteti recomanda site-uri cu peruci ieftine si de calitate?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Daca vrei modelul ''adora'' nu o sa-ti ajunga, de banii astia poti sa-ti iei ''Assoli'' dar nu cred ca o sa-ti placa!
Assoli este modelul acela ondulat, pana la umeri, stil francez!
Si vorbesc de peruci cu Fibra Sintetica, din par natural este si mai scump!
Dar in uimirea mea, am gasit pe eMAG, sunt bune si se incadreaza in pretul tau, uite aici niste modele:
http://www.emag.ro/......DN27P7BBM/

http://www.emag.ro/......DMW193BBM/

Sper ca te-am ajutat cat de cat, daca ai probleme nu ezita sa ma intrebi;)

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Perucile ieftine nu-s de calitate.
Perucile de calitate nu-s ieftine.

| Clorox a răspuns:

''Ieftin'' si ''de calitate'' nu trebuie bagate intr-o propozitie cand vine vorba de peruciwinking

| Poponutza a răspuns (pentru Clorox):

Eu vreau peruci pentru ca vreau sa imi schimb stilul fara sa imi deteriorez parul.
Daca imi recomanzi un site cu peruci ieftine si de calitate bine, daca nu pa

| Clorox a răspuns (pentru Poponutza):

Nu am nimic cu tine draga, dar trebuie sa intelegi ca nu ai cum sa gasesti peruci frumoase, ieftine si de calitate!
Trebuie sa mai dai bani din buzunarwinking

| AnneGirl explică (pentru Clorox):

Cam cat?

| Clorox a răspuns (pentru AnneGirl):

Care-i pretul tau?

| AnneGirl explică (pentru Clorox):

Pana in 300 de lei.

| Clorox a răspuns (pentru AnneGirl):

Daca vrei modelul ''adora'' nu o sa-ti ajunga, de banii astia poti sa-ti iei ''Assoli'' dar nu cred ca o sa-ti placa!
Assoli este modelul acela ondulat, pana la umeri, stil francez!
Si vorbesc de peruci cu Fibra Sintetica, din par natural este si mai scump!
Dar in uimirea mea, am gasit pe eMAG, sunt bune si se incadreaza in pretul tau, uite aici niste modele:
http://www.emag.ro/......DN27P7BBM/

http://www.emag.ro/......DMW193BBM/

Sper ca te-am ajutat cat de cat, daca ai probleme nu ezita sa ma intrebi;)

| Poponutza a răspuns:

Poti incerca aliexpress dar nu stiu daca sunt de calitate