| Carabulea_Luminita_1998 a întrebat:

am o vesta care e de blana, scrie wenxi pe ea. As vrea sa stiu daca e de firma, ma poate ajuta cineva? Am primit-o cadou, dau fundita va rog raspunsul rapid. Am cautat peste tot pe internet si nu imi da nimic, vreau detalii, mss.

Răspuns Câştigător
| Favorite a răspuns:

Este si nu prea de firma. Am gasit acum pe site... e undeva la 24$, iar alea de firma "originale" costa mult mai mult.
Vezi pe eticheta produsului (daca o mai ai).
https://poshmark.com/brand/Wenxi

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E o firma foarte chinezeasca.

| sierra1 a răspuns:

Lumi, zi-i și tu că e de la divizia sport de la Toyota

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Mizeria din China, genul AliExpress, haine aduse la kilogram cu 10 dolari.

| Nătărău a răspuns:

E firma Blană, ediția chinezească de animale extincte.