| DenisIonut01 a întrebat:

Cine imi poate da niste detalii sau link, vreau sa stiu mai multe informatii despre stikul de internet primit gratis de la romtelecom pentru cei care au internet la ei. [cel putin asa am auzit eu si as vrea detalii]

5 răspunsuri:
| jumbalik a răspuns:

Daca ai vrea sa iti iei Acel stick pentru a avea internet nu ti-as recomanda. pentru ca acel stic e pe baza de semnal. si daca semnal nu e nici net nu e!

| DenisIonut01 explică (pentru jumbalik):

Da acel stick il vrea find gratis eu vreau sa il iau cu sau fara semnal. Dar nu stiu cum sa fac rost de unde sa il cer ca acolo unde platesc nu am vazut ghiseu de informare

| Natalia13 a răspuns:

E vorba despre acel stic mic si alb pe care scrie romtelecom si are doua butonase care se aprind atunci cand il introduci in mufa de la pc?

| Natalia13 a răspuns:

Eu am acest stic.L-am cumparat de la Cosmote pentru ca imi trebuie urgent un stic pentru laptop. Este pe baza de abonament si costa in jur de 40 de lei happy