| paul9923 a întrebat:

As dori sa stiu daca este ceva crema pentru ca mi-a aparut ceva pete in colturile gurii. Nu stiu mai exact dar arata foarte urat. Ceva informatii. Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri.

2 răspunsuri:
| selysol a răspuns:

Niveahappy sau crema de galbenele daca te ustura si mie mi-au aparut acum cateva saptamani si am folosit nivea nu stiu de ce m-a piscat daar mi-a trecut foarte repede m-am dat seara si dimineata nu am mai avut :* si crema de galbenele la fel o gasesti la farmacie happy

| cristina117 a răspuns:

Pentru problema asta iti recomand crema Aciclovir cu aceleasi pastile. E o crema potrivita pentru pete care apar pe fata ( sau cosuri) dar si pentru herpes si problemale din jurul cavitatii bucale > Bafta:*