| milka8ciokolatha a întrebat:

As vrea sa am parul mai aspru, este foarte foarte moale, ca si puful de pui.Si nu stiu ce sa fac sa il am mai aspru, mai dur.Deci, ce pot sa fac? Eu am 12 ani in august, deci nu ma pot vopsi. Funda si voturi bune.

Răspuns Câştigător
| Vuducel a răspuns:

SI eu l`am avut moala, iar cand ma spalam pe cap aveam un volum de nesuportat.Pana am inceput sa ma dau cu fixativ.a inceput sa`si prinda si forma si ii mult mai suportabil asa.
Sper ca ti-am fost de folos.
Apropo...nu folosi fixative de proasta calitate si in exceswinking
Bafta!

3 răspunsuri:
| mriuls a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu si vreau sa imi cumpar diferite tratamente pentru par din produse naturale si petrol am auzit ca sunt eficiente incearca si tu sunt in real si kaufland langa produsele de par [vopsea, sampon etc. ] sper ca ti'am fost de ajutor :* [ funda?happy

| razek98 a răspuns:

Incearca sa il tocesti putin sau sa dai cu ceva solutie intra si tu pe google si vezi...bftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa-l mai am moale dar mi s-a asprit din cauza ca l-am indreptat foarte des si acum e mai dur. Daca vrei sa-l ai si tu aspru, indreaptati-l des
bfta!