| aead a întrebat:

Sall am o intrebare. cum scap de matreata? si mai am o intrebare.eu am parul foarte aspru si nu vreau sa fie asa. as vrea sa fie nu stiu cum sa zic pufos(moale) imi recomandati ceva? merci

2 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Pentru matreata foloseste un sampon specific, sau apa cu otet la clatire, iar pentru a fi moale, matasos si stralucitor, foloseste balsam de par.

| InjectabilTerror a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa folosesti samponul Garnier sau Wash and Go. Eu folosesc Garnier si chiar are efect, am parul mereu matasos. Daca ai posibilitatea poti sa te dai si cu ulei de masline dp care clatesti bine.
Bafta!