| Eugeniarosu a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez cateva produse de le Plush Bio dar am o oarecare retinere datorita efectelor acestora mai ales ca sunt la un pret "maricel".
A incercat cineva produse de la ei? Isi merita banii? Pareri?

2 răspunsuri:
| Barbye26 a răspuns:

Buna! Am eu scrub, demachiant si masca. Sincera sa fiu, eu am un ten de ani buni, din anii pubertatii cu probleme... in sensul ca am perioade si perioade, nu pot folosi orice nici la capitolul machiaje. Produsele pe care le am achiziționat sunt f bune, cel putin mie mereu imi lasa pielea fina si curata. Poti incerca, bineinteles nu am stat sa studiez gama, dar ma gandesc ca la un ten cu ft multe deficiențe: acnee, pori dilatati, ten gras, as opta in principiu pentru un consult dermatologic. Sanatate!

| Larisa_Simescu_1994 a răspuns:

Buna. Pana la urma ai comandat ceva? Si eu as fi interesata...