| andeeutzyka a întrebat:

A mai comandat cineva din Romania de pe site.ul http://m.aliexpress.com? Daca da:dupa cat timp a venit coletul si unde? Site.ul retrage banii de pe card in momentul efectuarii comenzii si as vrea sa imi achizitionez un telefon, dar am o oarecare retinere din cauza modului lor de a livra comenzile (in cateva luni bune) si de a extrage banii. Va multumesc!

1 răspuns:
| bogo93 a răspuns:

Buna, coletul ajunge cam in 3 saptamani dar poate dura si mai mult, coletul vine la posta vamala din judetul tau.