| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Ce parere aveti despre tinutele urmatoare?
Pentru prima zi de scoalahappy:
1, Blugi deschisi la culoare cu o camasa pana la coate alba cu 2 buzunare la sani usor transparenta bagata in pantaloni iar la pantaloni curea gri pantofi oxford gri si accesorii (o bratara, ochelari de soare si un inel mare)
3. colanti, un fel de pulover gaurit (se cam vede sutienul) roz asa largut la modalove struck si cizmulite negre nu foarte lungi! si aceleasi accesorii

Parul e lung si cred ca o sal intind cu placa:X
Puteti lua adauga....combina intre elehappy
Vreau o idee!
Am 16 anihappy
1, 70 si 57 kg....Silueta cam ca a rihannei! Multumescccc:*

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

1.e casual chic si imi place mai mult...a 2-a tinuta o poti folosi in a 2-a zi.plus ca daca va fi o vreme calduroasa nu poti sa iti iei pulover.:*ai putea in loc de curea gri sa folosesti una colorata...asta e doar o propunere. oricum ce ai zis tu suna bine.

7 răspunsuri:
| miranda2 a răspuns:

Merge sa iei in prima zi prima tinuta, si in a doua zi a doua tinuta.Eu zic ca la a duoa tinuta sa-ti faci la par o fundita in spate.Iti lasi parul in jos, iei cateva suvite si le prinzi la spate iar restul nu pot sa explic dar nu e asa de dificil. Poti cauta pe youtube. Puteai poate ca in prima zi sa iei si o rochita, dar merge si prima tinuta.Amandoua sunt perfecte.Bafta! Sper sa arati minunat!

| anonim_4396 explică (pentru miranda2):

:* multumesc>big grin

| piti77 a răspuns:

Nu ne spui ce model este puloverul dar poate merge peste camasa alba si cu blugii.(daca vremea va fi mai racoroasa)...sau aceeasi camasa o poti accesoriza cu o esarfa (sa o legi cam ca pe o cravata sau ceva de genul asta).e mai greu sa-mi imaginez pentru ca nu stiu ce fel este gulerul camasii...

| heyromania a răspuns:

Prima idee cred ca e mai frumoasa, desi sunt baiat.

| lucigabi a răspuns:

Prima tinuta e ok.a 2a nu exista, iar a3a :-&

| anonim_4396 explică (pentru lucigabi):

Am gresit in loc de 2 am scris 3hee hee

| Doar3u a răspuns:

Imi place prima! asa m.am cam gandit si eu! si m.ai m.am gandit la o fustita scurta cu un maieu intr.o parte, sandale! si accesori tot cam ca tine!winking