| SoulSister a întrebat:

Ieri dupa baie am incurcat laptele de corp cu crema autobronzanta.Astazi s-a innegrit pielea si am ramas cu urme albe[ pielea naturala]. Pot sa scap de bronz? Daca da, cum? Va rog mult, sunt foarte disperata.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Prankster6 a răspuns:

Deci... foloseste o cutie de lapte (nu il fierbe) la jumatate de cada (umple cada pe jumatate cu apa calduta si toarna laptele) apoi pentru 15 min stai acolo foloseste un burete pentru corp apoi dupa ce iesi stergete cu un prosop foate moale si va merge! Funda puppy dog eyes?

1 răspuns:
| adrianajollie a răspuns:

Nu poti! poate doar cu lamaie sau lapte. Dar de ce nu te faci "neagra" pe tot corpul?
Funda?