| Alcscuta a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma vopsesc vara asta...dar am cateva dubii... bine intreles ca o sa folosesc o vopsea care se ia intr-o luna. Dar nu stiu ce culoare sa ma fac, eu sunt bruneta si nu stiu ce culoare ar aparea bine pe parul meu

Astept cat mai multe raspunsuri....Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei doar la varfuri eu zic ca ti-ar sta bine cu rosu sau un blond mai inchis.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar merge un rosu visina

| Bondarel99 a răspuns:

Nu iti va iesi roz inchis daca esti bruneta, nici rosul nu se va vedea foarte aprins, eu zic sa iti decolorezi putin varfurile, nu foarte mult doar vreo 2-3 tonuri.
Ia-ti o vopsea blonda care deschide 3-4 tonuri(scrie pe cutie) si iti va iesi ceva frumos.
Tine minte:pe parul brunet nu se prinde niciun fel de nuantator.

| Badgirl117 a răspuns:

Draga te sfatuiesc sa iti faci doar o suvita rosie faina...ca odata ce esti bruneta tenul tau ne se va putea potrivi cu culoarea cu care te vei vopsii... daca vrei neaparat vopsestete intr-un saten ciocolatiu intens! E la moda!

| Alcscuta explică (pentru Badgirl117):

Scuze am uitat sa spun ca vreau sa ma vopsesc doar la varfuri...ce sfaturi imi dai?

| catalina1222 a răspuns:

Poti incerca intai cu nuantator. Se ia la 2-3 spalari. Incearca mai multe culori dar tine cont si de culoarea tenului tau. Daca ai tenul inchis la culoare nu incerca blondul. Sper ca te-am ajutat!

| Alcscuta explică (pentru catalina1222):

Scuze am uitat as spun ca vreau sa ma vopsesc doar la varfur...ce sfat imi dai? cu nuantator nu prea as putea pentru ca atunci o sa fiu la mare si o sa se ia de la apa

| ninutza1990 a răspuns:

Un verde cred ca ti-ar sta betonlaughing))

| Alcscuta explică (pentru ninutza1990):

Mda...ce minte stralucita

| ninutza1990 a răspuns (pentru Alcscuta):

Poti sa stiiwinking

| Alcscuta explică:

Am uitat sa mentionez ca vreau sa ma vopsesc doar la varfuri

| Alcscuta explică:

Eu ma orientam pe un roz inchis...ce parere avezi?