| Lion826 a întrebat:

Buna ziua TPU! Sint din Galați și as dori sa aflu un salon bun de tatuaje, as dori recomandările să fie făcut de persoane care și-au făcut tatuaje in salonul respectiv. De asemenea la ce preț ar ajunge un tatuaj pe tot antebrațul, fără culori, alb negru.

1 răspuns:
| Blacky6 a răspuns:

Salut,pai..nu stiu preturile din Galati dar eu mi-am facut un tribal pe triceps si am dat undeva la suta de euro, daca vrei sa-ti faci un tatuaj iti recomand sa mergi la salonul respectiv ori sa suni si sa intrebi tu ce si cum.