| alinutz911 a întrebat:

Buna ziua TPU! Vreau sa im cumpar un ceas si sunt indecis in ceea ce priveste care arata mai bine,cu curea de piele sau metalica, voi ce ziceti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Depinde si de ceas. Un model elegant arata naspa cu bratara metalica. Cel putin, mie nu imi place.
Aproape toate ceasurile mele au curea din piele.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Roxin):

Al meu metalic. Imi place laughing)

| Roxin a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Am cateva si metalice, dar imi plac mai mult cele din piele. Sunt mai elegante, fine.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Roxin):

Adevarat. Si eu am incercat unul din piele, dar imi plac mai mult cele digitale.

| Roxin a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Am si digitale, dar prefer mecanice si automatice.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Roxin):

Fiecare cu ce ii place big grin

8 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu am ceas de la Hermes Paris si are curea din pielea. Deci, piele!

| RickGrimes a răspuns:

Iti recomand rolex

| Anonima9182 a răspuns:

Metalica