| anonim_4396 a întrebat:

Buna1 voi ce haine va cumparati pentru scoala (si pantofi)? am 16 ani si as vrea ideithinking nu mai stiu ce sa imi mai cumparlaughing funda

Răspuns Câştigător
| lor3nutza a răspuns:

Si cum poti face cel mai simplu...
Pasul 1:-plangi vreo 2 ore ca sa ii convingi pe parinti sa iti dea cat mai multi bani
Pasul 2:-Mergi in cel mai mare mall din orasul tau si intra in fiecare magazin din el. ATENTIE sa nu ratezi nici un magazin...ti-ar putea parea rau dupa aceea.dar fii atenta la bani sau daca nu ia-l pe tatal tau sau pe mama ta cu tine (ia-l pe cel cu mai multi bani)ca sa fii sigura ca nu ratezi nici o haina misto

Sper sa reustesti.A mine a mers am cheltuit vreo 1200 lei big grin

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Pantaloni de piele skinny+camasa crem/alba vaporoasa+pantofi cu tocul micut sau pantofi casual negrii/platforme din piele negre plus o geanta colorata sau daca vrei o tinuta black&white poti alege una neagra model dreptunghiular cu maner mic si curea din aceea lunga de purtat pe o partea sau normal.big grin.asta e pe gustul meu...acum nu stiu daca ti se potriveste ca stil.:*

| Niiiicu a răspuns:

Cate una din fiecarerolling on the floor

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai definesteti un stil, nu te imbraca random, poarta culori vii si asorteazale cu accesorii.Acum depinde de ce iti place tie.Trebuie sa fii mai explicita.

| Luiza45 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu ceva ce te avantajeaza. daca ai 16 ani sigur iti trebuie ceva decent deci o fustita draguta putin peste genuchi si un sacou coraii(mie imi place mult aceasta culoare). La pantofi recomand balerini(daca vrei cu putin toc). Daca ai pantaloni o pereche de bascheti colorati ar fi foarte sic.

| Ic3y a răspuns:

Pai,depinde ce still ai, nu toti avem acelasi still, poate tie iti plac pantalonii sau rochitele si alte chestii..trebuie sa fii mai explicita; p