| NICKSOOO a întrebat:

Ce va cumparati voi, acum ca incepe scoala? Eu ma gandeam sa imi cumpar si o geanta dar nu stiu... voi?

2 răspunsuri:
| Justdreams a răspuns:

Poi eu o sa imi cumpar ceva de imbracat cum ar fi o pereche de blugi,pantofi,camasa, adidasi, bluza si un ghiozdan consider ca este mai eficient decat geanta pentru ca este mai usor de carat. Bafta la cumparaturi.P.S:Fundabig grinbig grin?

| 101097 a răspuns:

Te referi la geanta sau ghiozdanhee hee? paai. poti pur si simpl daca ai ghiozdan geanta si invers, da geanta nu.ti doresc, e groaznica:*. ma doare spaele, si toate oasele mis slabite, de la grautati purtate pe umar((=. ok.:* sper ca te.am ajutat!