| Bby_4689 a întrebat:

Bunaa.Am banchetul anul acesta de sfarsit de clasa a 8-a. Vreau site-uri cu rochii de banchet...cat mai multe.Si rochiile sa fie scurte.Nu conteaza pretul. Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| zuzu_2463 a răspuns:

Buna! daca vrei super rochii si modele unicat la un pret surprinzator intra pe:http://www.haine-az.com/rochite-scurte-si-fuste.html

7 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

File:///E:/poze/shhh/top-10-tinute-de-seara-propuse-de-zara_size1.jpg

file:///E:/poze/shhh/63210_180158915343250_100000474283175_594287_2861028_n.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.starshiner.ro sunt si alte haine dar sunt si rochi chiar superbe si scurte eu una le ador si eu am luat si chiar am fost foarte multumita:x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rochii banchet

| capricc a răspuns:

Uite aici peste 40 de modele de rochii pentru orice buzunar (de la 60 lei din outlet la 900 lei de la Nissa), pentru orice conformatie si preferinte (lungi, scurte, vaporoase, paiete, dantela, sifon etc) http://fucsia.ro/......lii-buget/