| Deea_7128 a întrebat:

La anul(2012) o sa am banchetul de clasa a8-a si nu am nici cea mai mica idee ce rochie ar trebui sa imi iau. Vreau cat mai multe site-uri cu rochii(scurte, lungi, mulate, largi.nu conteaza).

5 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic ca pana la anul mai este, pana atunci se schimba si moda, asa ca eu zic sa mai astepti.

| Kristina_3133 a răspuns:

Poti sa mai astepti dar daca vrei sa iti faci o idee: Http://www.rochite-seara.ro/rochii-de-banchet-clasa-a-8-a.htm

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

LOL, eu am banchetul vineri si inca nu mi-am luat rochie si tu mai ai un an si te gandesti deja de pe acum? laughing

| MafiaBoy94 a răspuns:

Sall, all! Deea in legatura cu banchetul... cred ca site-ul acesta este Ok sper sa ai si tu aceasii parere : http://www.bonprix.ro/ro/shop.htm?cat=1.10.375. Mult noroc cu gasirea rochiei potrivite!