| ColdBreeze a întrebat:

Bunăă happy. Am si eu `problemuță`. De cateva zile m-am tuns..nu foarte mult cam 10 cm...cam asa, doar pentru a-mi indrepta parul(era in scari).In momentul de fata imi place forma dar am o problema cu lungimea...ce as putea face sa-mi creasca mai repede? Fundaawinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te-ai tuns bine că ești stresată de creșterea lui!
Faci o mască din ulei de ricin/ de măsline extravirgin, gălbenuș de ou, miere pe care o aplici pe pielea capului prin masaj și pe lungimea firului d epăr. După 1-2 ore te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam.
Pa, pa.

| TeYo99 a răspuns:

Buna! Iti poti tine parul prins in coada pentru a-ti creste mai repede. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste ulei de ricin, ajuta la cresterea parului.
Se gaseste la farmacie.
Te pup!

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.Incerca o masca cu galbenus de om amestecat cu miere de albine si ulei de ricin ..Vei fi surprinsa! Bafta :*

| BlackDarkAngel a răspuns:

Buna!
Asteapta sa iti creasca, abia te-ai tuns.Va creste mai bine si mai frumos natural fara a aplica tot felul de substante chimice. Asteapta!
Pa, pa