| Anton_Elenutza_1994 a întrebat:

Bunaa? as avea o intrebare daca sunt blonda cu ochii verzi cu ce suvite mi-ar sta bine?

9 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Ți-ar sta bine cu șuvițe de culoarea șaten. Eu zic să te vopsești doar la vărfuri, fără șuvițe. Așa ar arăta mai calumea.

| Pufi1999 a răspuns:

Verdele si movul, chiar rosul iti vor completa frumos look-ul, zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suvite albastre.Merge bine.

| ktlina a răspuns:

Roz aprins happy

| oBuburuză a răspuns:

Albastru marin, roz pal. Acestea sunt culorile care merg cel mai bine la blonde.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaroxy01 a răspuns:

Albastre, roz dar si negre happy
Mergee bine :*

| Medwig_Andrei_1996 a răspuns:

Suvite albastre sau mov

| MihaelaMrr a răspuns:

Se poarta suvitele colorate, incearca un roz aprins, albastru, verde sau rosu daca ai o nuanta de blond care sa te ajute(adica sa "prinda" culorile)