| Ann95 a întrebat:

Am o intrebare, de curiozitate: ce ati alege dintre o blonda cu ochii albastrii si o satena cu ochii verzi? big grin

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Dacă aş fi băiat, aş alege-o pe cea cu care aş comunica cel mai bine, cu care m-aş înţelege şi care ar fi deşteaptă. Ochii sau părul nu contează, contează sufletul.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce contează? Vrei să ai la ce să te uiţi sau să ai cu cine să vorbeşti, să comunici? Ţi-ar plăcea o blondă frumoasă şi proastă?

| clauss a răspuns:

Ce mai conteaza culoarea ochilor, a parului, daca ne intelegem bine, poate sa i aiba si rosii, daca e fata buna si imi place de ea

| andrei a răspuns:

O roscata cu ochi verzi>:p

| Ionutzz97 a răspuns:

Bruneta cu ochi capruitongue

| adaaax a răspuns:

Blonda cu ochii albastriwinking.

| viorel96 a răspuns:

satena cu ochii verzi...sunt cele mai frumoase

| SenSuaLSeDuct1oN a răspuns:

Satena cu ochii verzi

| bubbi a răspuns:

Depindee care e mai frumoasa maii!

ca degeaba ii inalta blonda cu ochii albastrii si ii urataa! sau invers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege blonda cu ochi albastrii bineinteles.sunt preferatele mele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu care te intelegi cel mai bine. Daca as fi baiat as alege blonda cu ochii albastrii. Dar sa fie si desteaptawinking