| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa! big hug As vrea sa stiu ce pot face pentru a avea un par mai bogat/des [masti home-made], sau macar sa creez impresia de astfel de par [coafuri]. Si m`ar mai interesa daca cu extensiile as putea rezolva problema aceasta.Si, unde mi-as putea pune extensii, in Bucuresti.Multumesc! >big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șampon și balsam pentru volum.
Pentru a avea un păr mai des masează pielea capului cu ulei de ricin și te speli la 2 ore mai târziu.
Extensile uită de ele că nu te duci la bară să faci pe dizoza.
Fii naturală.
Pa, pa.

| Izzaabellaa a răspuns:

Extensii iti poti cumpara de la coaforsau de pe net dar restul cauta pe www.google.ro

| Simonyka a răspuns:

Era pushaphee hee

| EmoPrincess a răspuns:

Buna! Daca vrei sa ai parul mai bogat trebuie sa folosesti un sampon cu volum cum e Shauma Pusha (nu stiu daca am scris corect) sau la uscat folosesti o perie de ondulat ca cele de la cuafor. Dai fundita? Te rog!

| DiXxie_9991 a răspuns:

Ulei de ricin. Funda?