| loove.music a întrebat:

Bunaa!
Stiti vreun site cu imbracaminte de unde poti cumpara online?
Inafara de starshiners, va rog.
Multumesc!

p. s.: Hainele sa fie din material bun.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fasiondays.ro/......nt/create/ sper sa iti placa >:d<

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey, eu am mai comandat hainute de pe www.quelle.ro. Sunt ok produsele de acolo, dezavantajul este ca taxele postale sunt destul de mari (20 de ron). Dar e ok, mie imi place, ti-am spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Uite aici un mall cu numeroase magazine online! Magazine cu articole pentru femei, barbati copii! Intra sa vezi! Merita! www.shops-and-the-city.ro

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica.