| popescucarmen43 a întrebat:

Bunaa,vreau sa mi comand de la avon niste monstre de parfum dar nu stiu care sunt placute..as vrea ceva senzual,sa nu fuga baietii cand stau prin preajma lor din cauza mirosului neplacut de la parfum. vreau ceva simplu, discret, dulce si senzual.Va dau eu exemplele din brosura si voi sa mi spuneti care v-au placut cel mai mult! EXEMPLE: TRESELLE,AVON SENSUELLE,AVON FEMME,PERCEIVE,FAR AWAY GOLD,AVON CHERISH,AVON FEMME ICON,RARE AMETHYST,PERCEIVE OASIS,PERCEIVE DEW,AVON DREAMS,INCANDESSENCE GLOW,AVON CHERISH THE MOMENT,RARE PLATINUM,AVON FEMME EXCLUSIVE,AVON VIVA LA VITA,FAR AWAY,SUMMER WHITE CORAL,RARE GOLD,ASPIRE,TTA TODAY,PREMIERE LUXE,AVON LUCK,AVON LUCK LA VIE,PREMIERE LUXE OUD,AVON ATTRACTION,TTA ABSOLUTE,AVON ALPHA, AVON LIFE, AVON ATTRACTION RUSH...P.S puteti sa mi spuneti nu doar parfumurile dulci dar si cele care v-au placut cel mai mult...dar as vrea in categorii ca sa nu le incurc happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa investeti mai mult si sa-ti iei un parfum de calitate, care sa persiste. Cele de la avon nu mai miros deloc in aproximativ 3-4 ore.
Ai putea sa-ti iei de la Guess eventual, gasesti si-n jur de 70-80 de lei o sticluta destul de mare si sunt mult mai calitative decat Avon, oriflame sau alte firme de genul.

| FoundYouLover a răspuns:

Mie mi-a placut Today.