| ny098 a întrebat:

Bunaaa!
Ai comandat haine,accesorii,etc, de pe Ebay?
Daca da,cum este cu transportul, cum sunt produsele?

5 răspunsuri:
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Da,am comandat.Transportul este impecabil, fara pic de neplaceri.Hainele sau accesoriile sunt deosebit de frumoase, iti recomand sa faci si tu o comanda ca sa te convingi.Este o firma foarte buna care iti garanteaza calitate.

| Idle a răspuns:

Da am comandat de pe Ebay UK. Nu toate produsele au transport spre Romania asta trebuie sa verifici. Iar produsele sunt perfecte daca iei de la Trusted Users.

| Etelca a răspuns:

Hey!
Eu nu am comandat, dar o fata de pe YT a facut un clip despre asta.
Link-ul : http://www.youtube.com/watch?v=_GzJxu9wh94
Sper sa te ajute :*

| ny098 explică (pentru ElenaIsabella02):

Imi poti spune te rog cat costa transportul si daca trebuie sa platesc doar cu cardul?

| despina17 a răspuns (pentru ElenaIsabella02):

Platesti curieratul?