| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa, ce părere aveți de housebrand? A mai comandat cineva? Cum sunt produsele? Se merită?

2 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Produsele sunt de o calitate buna. Pentru pretul lor as putea spune excelenta, insa, unele materiale ( la unele haine ) nu sunt asa de calitative. Parerea mea e ca merita sa le cumperi, insa, ai destule variante si la alte magazine pentru ca sunt in mare parte la fel. Am gasit o asemanare foarte mare intre preturile si calitatea produselor si la Cropp spre exemplu.

| al0o0o0 a răspuns:

Au atat produse de calitate foarte buna cat si unele mai ieftine de o calitate inferioara, dar este un brand destul de bun.Au magazin si in majoritatea mall-urilor din Bucuresti.