| r0xaa a întrebat:

>Bunaaa:* care credeti ca este cea mai buna pasta de dinti pentru albire.(doar daca a ti incercat nu din auzite) a aparut asta signal white tot arata reclame ca vai albeste doar ce am terminat tubul si dinti mei sunt la felhappy sau alte metode as vrea sa ma duc la dentist pentru albire da am zis ca mai ast putin si pana atunci incerc si astea:* ast rasp

Răspuns Câştigător
| aidalovemusic a răspuns:

Scumpa mea. pasta de dinti Signal e o minciuna nu e deloc buna. am incercat-o o luna de zile in fiecare zii doua spalari si nu e deloc buna. nu numai eu ci si unii din prietenii mei. eu iti recomand colgate white, sau blendamet white glamour. mie mi-au inalbit dintii mai ales colgate white. APROPO sa nu te duci cumva la dentist pentru. inalbire, iti va lua smaltul de pe ei si apoi vei avea niste dinti foarte sensibili adica: nu vei ave voie sa mananci inghetata te dor dintii, ceaiuri, cafele etc. fierbinti. si multe altele.

4 răspunsuri:
| sonia7026 a răspuns:

Blend a med 3D white

| BassBooster a răspuns:

Colgatehappy eu ma spal pe dinti dupa micul dejun, dupa pranz si dupa cinahappy

| mihaypolystu a răspuns:

Sensodain e cea mai buna pasta de dinti bftbig grin.