| BOOBZen a întrebat:

Hei TPU, cei care au folosit pasta de dinti signal white now e bun, albeste dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AsiSoyYo a răspuns:

Da. Eu ma dau si acum dar inainte de masa, dupa, inainte sa pelci la scoala, dupa ce vii de la scoala, inainte sa te culci.Eu nu prea mananc acadele care iti murdaresc dintii. Bine acum nu esti obligata sa te speli asa de mult pe dintiwinking. Sper ca ti-am fost defolos

4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna recomandarea mea este sa folosesti Forever Bright gel este un gel de dinti care ajuta la albirea dintilor contine gel de aloe vera si propolis nu o sa regreti acest produs din gama de230 de produse detinute de www.foreverliving.com contacteaza-ma la adresa de e-mail tiriboxi@g mail.com

| XxSweetDreamxX a răspuns:

E foarte bun si albeste dintii foarte repede. Datorita fluorilor si calciului sunt mai rezistenti si puternici impotriva cariilor si a tartrului.Ti-o recomand cu incredere asa cum mi-au recomandat-o si mie 4 medici stomatologi.
Sper ca te-am ajutat.Pwp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El l-am folosit şi îl folosesc. După părerea mea este foarte bun şi albeşte dinţii. Sper că te-am ajutat. :*

| CristineDelaruss a răspuns:

Mie nu mi s-a părut atât de bun. Mi-a albit dinţii puţin, dar nu la ce mă aşteptam eu.
Pa, pa.