| AlenaVictoriaMaria a întrebat:

Bunăăă!big grin merg la un eveniment,am rochia neagra si pantofii negrii,tenul alb si ochii albastrii,par castaniu spre blond, cum îmi sugerati sa îmi fac machiajul? Părul? Unghiile? Răspunsuri cat mai detaliate va roghappy funda!

3 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Eu zic ca in primul rand ar trebui sa folosesti un ruj foarte rosu, ca sa fie o pata de culoare. Apoi, pentru ca la un ruj rosu nu merge orice fel de machiaj, eu zic sa mergi pe un machiaj cat mai discret.Si parul ai putea sa ti-l prinzi intr-un coc frantuzesc.Si poti sa-ti faci si unghiile rosii.

| Stef_Stefy_1999 a răspuns:

Machiaj negru-gri, rujul super rosu deoarece se vede foarte bine cand ai un ten foarte alb si esti imbracata in negru fiindca adauga putina culoare si iese in evidenta. Parul poti sa tii-l faci cu placa sau cu ondulatorul depinde cum iti place desi placa ar fi cea mai potrivita, iar unghiile sa fie rosu inchis
Dupa parerea mea ai arata super bine.

| IulianaPunct a răspuns:

Bunaaa! Parul a`l faci coc mai lejer, machiaj mai intens unghiile mai putin colorate! :* :* happy big grin Fundaa?