| BiancaB_2401 a întrebat:

Bunaaa!:* Niste site-uri de pe care poti cumpara haine online?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Mycloset.ro

| pinkystyleツ a răspuns:

WWW.OKAZII.RO si ieftine si frumoase scrii sus la cautare de ex?:Ugg si iti da. Funda?

| MihaCool99 a răspuns:

Poi nu sunt prea multe dar sunt unele ff bune:
Ex:okzii
Si mai sunt mai multe care sunt poate mai bune.Cel mai bine e sa cauti pe google ca o sa iti dea raspunsuri.winking

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme US Polo care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica.