| Miire a întrebat:

Bunaaa!
Pai,dupa mii de minisecunde,de secunde,de minute,de ore,de zile,de saptamani,de luni,de ani,de decenii,de secole,de milenii, si de epoci M-AM HOTARAT laughing. Vreau sa ma vopsesc ombre hair blond.Cat ar costa la un salon sa ma vopsesasca, tot cu clatire fara decolorare?
FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| 1999claudia1999 a răspuns:

Eu m-am facut ombre blond hair acasa cu pudra decoloranta rapida de la kallos si oksidant de 12%tot de la kallos a iesit o culoare super draguta si costa doar 8 lei la salon costa in jur de 50-70 ron sper ca te-am ajutat fundita?

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Din cate stiu eu ca sa te faci blonda trebuie sa te decolorezi! La salon costa in jur de 70 lei.

| iDangerous a răspuns:

Depinde de salon. Eu când am fost ultima oară era 50 de lei vopsitul şi presupun că o să te coste în plus şi decolorarea dacă vrei blond.