| mihaela_5389 a întrebat:

Bunaaaaa! am o intrebare la voi, am ochi caprui deschisi, si culoarea mea naturala la par este saten deschis, cu suvite blonde, ce culoare de par mi-ar avantajabatting eyelashes? ast rapsunsuri! multumesc:X!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ciocolatiu si eu am ochii cprui :*

| scumpikxa a răspuns:

Pai... 1.Pastreaza suvitele dar fa-te saten inchis sau 2.Bruneta dar bineinteles ca depinde si de personalitatea ta, stilul tau (haine), forma fetzei... etc.

| butterfly:X a răspuns:

Clar blonda...mai ales daca ai si tenul deschis! nu te face brunet ca o sa scoti foarte greu brunetul din parstraight face
blond.:Xacum nah, depinde si de forma feteibig grin