| Nicole_8066 a întrebat:

Am o problema in a ma hotari ce culoare sa aleg sa ma vopsesc.suvite sau tot parul. am parul saten deschis, tenul deschis, ochi caprui spre verde si parul de lungime medie. am optat pentru culoarea roscat. dar nu stiu daca mi-ar sta bine.De asemenea pentru suvite albastre.Va rog sa ma ajutati, multumesc. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Dc sa te vopsesti?
parul saten e super frumos!
ai putea sa iti faci suvite albastre(vine frumos)
sau sa iti vopsesti doar varfurile
Succeslove struck

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cred ca ti-ar sta bine parul blond auriu, si cu suvite roscate!

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda, an!love struck

| Nicole_8066 explică:

Am 17 ani happy

| Nicole_8066 explică:

Cu placere :*

| Loredana_6847 a răspuns:

Ce varsta ai?

Eu spun ca e mai ok tot parul suvitele nu mai sunt asa in trend. Dar sa stii ca parul natural este foarte la moda, ce n'as da eu sa am culoarea mea naturala! Dar daca chiar vrei sa te vopsesti, sa stii ca roscatul este foarte la moda, mai ales acum cu venirea toamnei

| Loredana_6847 a răspuns:

Ce varsta ai?

Eu spun ca e mai ok tot parul suvitele nu mai sunt asa in trend. Dar sa stii ca parul natural este foarte la moda, ce n'as da eu sa am culoarea mea naturala! Dar daca chiar vrei sa te vopsesti, sa stii ca roscatul este foarte la moda, mai ales acum cu venirea toamnei. Dar ai grija in schimb ce nuanta de roscat! Cele spre rosu aprins nu arata deloc bine, dar in schimb cele spre portocaliu sunt foarte stylish! Eu as opta pentru un blond inchis sau un saten ciocolatiu, nu foarte inchis. Asta depinde de tine si de caracterul tau! Bafta!

| Loredana_6847 a răspuns:

Blond inchis happy Eu de curand m-am vopsit si sunt foarte multumita de culoare! Am folosit Garnier Color Naturals, sunt cele mai bune nu sunt nici cele mai scumpe si rezultatul este foarte ok. Uite aici pe siteul lor poti sa iti alegi. Eu mi-am ales numarul 7 dar daca vrei o nuanta mai inchisa ai putea alege si 4. 3 un saten auriu, ti'ar sta foarte bine la culoarea ochilor tai. Mai filezi un pic parul ii faci un breton intr'o parte, foarte natura, si o sa fi 100% la moda toamna si iarna asta!winking Nu uita, se poarta naturaletea!