| Ensem a întrebat:

Buunaa; xtotul incepe cu liceulhee hee
Sunt boboc, si vreau sa concurez penrtu miss
Cum se procedeaza?
Ce se face acolo?
Dansam?
Cantam?
Cum suntem alesi? Ne inscriem?
Partenerul cum ni-l alegem? Trebuie din clasa?
Fundita+vothappy:***

Răspuns Câştigător
| Diiiaaa a răspuns:

Păi
O să vină pe la voi prin clasă cei de a 12, foștii miss și mister...o să întrebe nah care vrea să se înscrie, te înscrii, după o să trebuiască să mergi la repetiții (care se fac de obicei seara pe la 5-6).
Acolo vă învață anumite dansuri chatterbox... depinde de liceu
Partenerul nu trebuie obligatoriu să fie coleg cu voi...el o să fie ales de cei de a 12a (după înălțime de obicei), normal dacă îți place și ție.
Și la balul propriu zis o să aveți anumite probe : dans, karaoke, o să prezentați o parodie ceva etc
Oricum o să vă explice mai multe cei de a 12 la prima repetiție.

Mult noroc happy

1 răspuns:
| Liquify a răspuns:

Daca nu ai partener de obicei ti se alege unul intamplator dintre baietii inscrisi. Este un juriu format din elevi si profeori si elevi care noteaza participantii la fiecare proba. Probele nu se stiu dinainte, dar de obicei este Karaoke si o proba de dans. Cand se anunta balul se vor anunta si cum se pot face inscrierile pentru Miss si Mister. Succes sa participi! :*