| anonim_2270 a întrebat:

Bwna:* stiti statusuri gen: nu sunt cu un baiat din cauza unei fete... :S:Ssper ca intelegeti ce vreau sa spun pup:* ma rog :"nu sunt impreuna cu tine din cauza unei fete"? plzz DAU FUNDA mss :*:*

3 răspunsuri:
| Iris2709 a răspuns:

Intra pe www.hi9.biz si gasesti ce avatare vrei tu

| anqutsel a răspuns:

Orice s-ar intampla el pe tine te iubeste. Tu esti fetita lui si fara tine innebuneste. A trait o viata cu baietii in cartier. N-ai sa-l schimbi niciodata.Insa tu ramai la felwinking
Poate ca i-ar asta mai bine cu tine. Dar tot pe mine m-ar iubi si tot la mine s-ar gandi.

| Andrrraaa a răspuns:

Poate intr-o alta viata ne vom aminti, poate intr-o alta viata, vom mai fi copii! love struck

Era`ntr`o dimineata, o vedeam neclar in ceata Dar zambetul ei parea, Ca poate s`aduca in orice viata, culoare, soare, Parea ca n`o mai doare nimic, si inima ei nu era de vanzare!"

Si ti-am promis, ca nu te mai mint, ca tot ce simt iti spun ti-am promis ca intr-o zi o sa ma tin de promisiuni! :d.

Ti. a promis stiu! Te. a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!

Te minti si acum desi ti-e dor, ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

Au fost si clipe placute. Impreuna am facut multe. Dar nu stiu ce s-a intamplat. dintr-o data te-ai schimbat happy

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

Hai sun-o tu, spune-i ca ti-e gol sufletu' Ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu' Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu Impaca-te cu ea cat inca nu e prea tarziu!

Oricat ai incerca nu imi poate fi la fel Spui mereu 'E de vina el' Oricat ai incerca nu poate fi cum era Spui mereu, mereu, 'E de vina ea'!"

Te iubea, fraiere chiar te-a iubit canva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat. nici nu vrea sa te ierte

Ai pierdut un diamantlove struck Cautand pietriceleoh go on

funditaaaaaaaaaaa?love struckpuppy dog eyes